Můžete si dovolit stejnou péči jako celebrity. Alespoň pro ten jeden den v životě…

Výběr fotografa, do něhož vkládáte svoji plnou důvěru proto, aby zaznamenal váš svatební den, nelze podcenit. Svěřujete mu totiž velmi zodpovědnou úlohu,
jež klade nemalé nároky na jeho schopnosti i dostatečné technické vybavení.

Dílem, které vytvoří – a má na to jen jeden pokus – si budete do konce života připomínat jeden z nejhezčích dnů, jaký vás potká.

Vybírejte s rozvahou a s citem – každý člověk může být krásný, ale ne každý fotograf dokáže krásu zachytit.

Záleží vám na solidním jednání a perfektním výsledku? Pak jste na správné adrese.

Profesionalita, diskrétnost, vysoká úroveň zpracování, perfektní retuš, nejmodernější fotografická technika – to vše jsou požadavky, které od svých klientů očekávám
a jsem připraven vaše vysoké nároky beze zbytku splnit.

Jak bude probíhat naše případná spolupráce?

  • Jestliže se vám líbí moje tvorba a chtěli byste si mne najmout za účelem nafocení vašeho svatebního dne, určitě neváhejte a co nejdříve mne zkontaktujte. Počet volných termínů je omezen a rychle se krátí, obzvláště v červnu, srpnu a v září poptávka výrazně přesahuje mé časové možnosti. Výjimkou nejsou ani rezervace termínů s ročním předstihem.
  • Souběžně s vyjádřením vaší poptávky vás poprosím o vyplnění velmi stručného dotazníku, abychom si oboustranně ujasnili vaše očekávání. Při své práci mohu být velmi flexibilní a přizpůsobit se vám jak časově, tak formou zpracování vašich fotografií. Cena zakázky se proto bude odvíjet od vašeho zadání.
  • Pokud vám bude moje cenová nabídka vyhovovat, sejdeme se, abychom se osobně poznali a naplánovali průběh celého focení. Při setkání vás seznámím s několika cennými radami a podepíšeme standardní smlouvu o dílo.
  • V den svatby se dostavím v dostatečném předstihu na sjednané místo a od té chvíle vás nespustím z hledáčku mého fotoaparátu. Budu se maximálně snažit o to, abych svojí přítomností nijak nerušil průběh obřadu. Když si to budete přát, budu vám k dispozici i při focení svatebních příprav a svatební hostiny. Samozřejmostí je v mém případě společenský oděv.
  • Během svatby obvykle pořídím 500 až 1000 fotografií. Všechny tyto snímky obdržíte ve formátu JPEG na DVD. Výběr snímků určených k vyvolání, na jejichž počtu se předem domluvíme (obvykle 100 až 150 fotografií) podrobím důkladné profesionální postprodukci. Tato zahrnuje barevné korekce, doostření, ořezy a již v základní ceně také korekce pleťových vad.
  • Fotogafie obvykle dodávám do sedmi dnů od pořízení (osobní předání). Standardně obdržíte DVD se všemi fotografiemi (minimálně 300 kusů), sérii vyvolaných snímků v rozměru 11 × 17 cm s pokročilou retuší a jako malou pozornost poukázku na další focení v hodnotě 500 Kč. Samozřejmě je možné domluvit se na jiných počtech a formátech fotografií, případně zpracování reprezentativní fotoknihy.

Spokojení zákazníci jsou pro mne tou nejlepší reklamou. Proto vaší maximální spokojenosti podřídím celou naši spolupráci.

Realizace zakázek je možná po celé České republice, přednost však mají klienti z jižní Moravy (zejména Brno, Hustopeče, Lednice, Valtice a okolí).
Při pokrytí nákladů je možné i fotografování v zahraničí (jsem zvyklý cestovat za prací od Asie po USA).Chcete vyplnit žádost o nezávaznou cenovou kalkulaci focení svatby?

Profesionální svatební fotograf Jan Homola.
Svatební fotografie Brno, Hustopeče, Lednice, Valtice, Židlochovice, Břeclav, Hodonín, Kyjov, Milotice u Kyjova, Kraví Hora, Bořetice, Starovice, Šakvice, Hrušovany u Brna, Rajhrad, Modřice, Pohořelice, Pasohlávky, Mikulov, Velké Pavlovice, Velké Bílovice, Klobouky u Brna, Rosice, Šlapanice, Rousínov, Slavkov u Brna, Újezd u Brna, Velehrad, Buchlov, Pernštejn, Bítov, Vranov nad Dyjí
Copyright © 2011 – Ing. Jan Homola. All rights reserved.
www.fotografove.info